МінТОТ повідомило, скільки і яку гуманітарну допомогу за 2017 рік отримали мешканці Донбасу

24 Січня 2018, 16:29

Заступник очільника Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що мешканці Луганської та Донецької областей за 2017 рік отримали гуманітарну допомогу від Швейцарії, Литви, Білорусі та UNICEF. Про це він сказав на брифінгу в середу, 24 січня.

 

За його словами, Швейцарське агентство розвитку та співробітництва надало в 2016-2017 роках 720 т гуманітарного вантажу, а також лабораторію для раннього виявлення туберкульозу в населення.

 

Швейцарська Конфедерація надіслала 1 тис. 635 т хімічних реагентів для очищення води, медичне обладнання, лабораторію для раннього виявлення збудників туберкульозу в населення.

 

Тука також зазначив, що Білорусь направила чотири вантажних автомобілі гуманітарного вантажу вагою 59 т, продукти харчування, товари особистої гігієни.

 

Литва передала 40 тис. євро Міжнародному Комітету Червоного Хреста, 38 тис. євро — на реалізацію проекту "Капітальний ремонт в амбулаторії", 2 тис. євро — на реалізацію проекту "Мелодія води".

 

Крім того, 800 пацієнтів отримали від UNICEF медичні препарати для безперервного лікування ВІЛ-інфекції, 500 пацієнтів від МБФ "Альянс громадського здоров'я" — протитуберкульозні препарати II ряду та 210 тис. ампул інсуліну "Червоний Хрест" доправив до медичних закладів Донецької та Луганської областей.

 

Як повідомлялося 20 січня, Міжнародний аналітик та колишній речник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків заявив, що Всесвітня програма з продовольства (WFP), створена під егідою ООН, припиняє свою діяльність на Донбасі