Мінторгівлі США відмовило Boeing у спробі ввести мито для канадських літаків у розмірі 300%

30 Січня 2018, 11:29

Комітет з міжнародної торгівлі США (КМТ) відмовив компанії Boing у спробі лобіювати введення проти канадської авіакомпанії Bombardier мита в розмірі близько 300%. Про це повідомляє польське видання wnp.pl.

 

Зазначається, що мова йде про пасажирські літаки CS серії, які залежно від моделі можуть перевозити від 108 до 160 людей.

 

Зокрема, члени комітету одностайно вирішили, що підстав для накладання такого податку немає.

 

Відомо, що минулого року американський виробник вирішив подати скаргу до міністерства торгівлі США стосовно ціни на канадський літак, після чого почався огляд даної пропозиції. Зрештою було вирішено, що ціна була занадто низькою. На літак канадської компанії було введено мито у 220%.

 

 

У свою чергу, для Bombardier це мало б означати серйозний удар, оскільки саме цей ринок повинен був бути одним з основних одержувачів прибутку для канадської компанії.

 

Крім того, постачальники в інших країнах також могли постраждали. Загроза втрати роботи може скласти до 4 тисяч співробітників у Великобританії.

 

Компанія Being, заснована Вільямом Боїнгом 1916 року у Сієтлі (США), випускає широкий спектр цивільної і військової авіаційної техніки, є найбільшим виробником літаків у світі поруч із Airbus. Крім цього, компанія випускає широкий спектр авіаційно-космічної техніки військового призначення.

 

Канадська компанія Bombardier, штаб-квартира якої знаходиться в Монреалі (провінція Квебек), займає третє місце в світі серед цивільних літаків після Boeing та Airbus.

 

Нагадаємо, у липні минулого року «Укрзалізниця» і канадська корпорація Bombardier підписали меморандум про створення спільного підприємства з виробництва локомотивів.