Мінсоцполітики анонсувало перевірки місць проживання переселенців, які отримують виплати

4 Березня 2016, 13:05

Територіальні підрозділи Державної міграційної служби України разом із співробітниками МВС і Нацполіції перевірять фактичне місце проживання переселенців, які отримують соціальні виплати. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

У прес-службі зазначили, що таке рішення пов’язане "з виявленням правоохоронними органами України непоодиноких фактів використання шахрайських схем і зловживань при оформленні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам".

У першу чергу перевіряється інформація про проживання за однією адресою великої кількості переселенців або їхня реєстрація за адресами розміщення органів виконавчої влади, заявили у міністерстві.

У прес-службі додали, що результати проведених перевірок будуть враховані при здійсненні виплат внутрішньо переміщеним особам починаючи з березня 2016 року.

Нагадаємо, правоохоронні органи виявили низку махінацій, пов'язаних із виплатами переселенцям. У Мінфіні заявили, що власників незаконно отриманих соціальних виплат зобов’яжуть повернути кошти.