Міносвіти розмістило електронні версії підручників для 9 класу у відкритому доступі

22 Серпня 2017, 15:18

Міністерство освіти і науки України розмістило електронні версії підручників для 9 класу у відкритому доступі. Про це повідомляється на сайті МОН.

Цього року Міністерство освіти і науки вперше разом із плановим друком підручників закупило у видавництв електронні версії книг. Таким чином у вільному доступі є повний комплект підручників для 9 класу з усіх предметів, найменувань та авторства, що закуповувалися 2017 року. Завантажити книги можна за посиланням.

«Цього року під час планової закупівлі нових підручників для 9 класу в тендерних вимогах ми прописали, що разом із друкованою версією видавництво має надати МОН електронну версію книги для вільного розповсюдження. Нам треба ще багато працювати як над якістю змісту, так і над візуальним оформленням книг. Це лише перший крок до того, аби згодом запровадити повноцінні мультимедійні підручники, що значно більше відповідають потребам та інтересам сучасних дітей, ніж звичайна паперова книжка», – зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Як зазначається, 2017 року загалом було надруковано 228 назв підручників для 9 класу. Загальний наклад – 8 млн 346 тис 347 примірників на суму 328 млн 449 тис гривень.

Нагадаємо, в грудні Кабінет міністрів схвалив концепцію "Нової української школи" з 12-річною освітою