Міносвіти рекомендує школам піти на канікули з 15 жовтня

12 Жовтня 2020, 18:05

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року. Про це йдеться у листі МОН керівникам закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

 

"Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, внісши для цього необхідні зміни до структури/тривалості навчального року. Такі додаткові заходи необхідні, щоб мінімізувати безпосередні фізичні контакти між учасниками освітнього процесу в умовах стрімкого підвищення рівня захворюваності на COVID-19, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти", – йдеться у повідомленні.

У МОН додали, що заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі.

Також у Міносвіти нагадали, що при організації роботи закладів дошкільної та позашкільної освіти залишається вимога неухильного дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Уряду №641 від 22 липня 2020 року про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, а також постанови Головного державного санітарного лікаря №55 від 22 вересня 2020-го щодо затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти.

 

Раніше влада Києва надіслала керівникам навчальних закладів рекомендацію розпочати осінні канікули у школах з 21 жовтня.