Міносвіти надало два дні на паперові заяви для абітурієнтів

25 Липня 2017, 14:59

У вівторок, 25 липня, Міністерство освіти і науки України вирішило надати два дні на паперові заяви для абітурієнтів, які не змогли подати їх у електронному вигляді. Про це повідомила прес-служба МОН.

"25 та 26 липня усі вступники, які не змогли подати електроні заяви, можуть подавати паперові заяви до вишів – незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету", – йдеться у повідомленні.

Відповідне рішення ухвалили під час наради міністра освіти і науки Лілії Гриневич з представниками приймальних комісій ВНЗ.

"Щоб забезпечити участь усіх вступників у конкурсному відборі, ми надаємо можливість їм упродовж двох останніх днів подавати заяви у паперовій формі – незалежно від того, створювали вони електронний кабінет чи ні. Тобто навіть якщо раніше вступник зареєстрував електронний кабінет, однак не зміг подати необхідні електронні заяви, зараз він може зробити це у паперовій формі. Відповідний лист направлено усім керівникам вищих навчальних закладів", – зазначила Гриневич.

Зазначається, що прийом заяв для вступників на основі повної середньої загальної освіти за сертифікатами ЗНО триватиме до 18 години 26 липня.

Як повідомлялось, для абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти за результатами співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, електронну подачу заяв продовжили до 18-00 23 липня 2017 року.