Міноборони виведе на паради 10 тисяч бійців

3 Червня 2011, 20:24

«Всього до участі у парадах військ у містах-героях Києві, Керчі, Одесі, Севастополі, містах Львові та Вінниці буде залучено майже 10 тисяч військовослужбовців, близько 500 одиниць озброєння та військової техніки, 36 літаків, 12 вертольотів, 14 військових кораблів і катерів. Окремі зразки озброєння та військової техніки будуть виставлені для огляду. Озброєнням та військовою технікою будуть представлені практично усі види та роди Збройних Сил», – повідомив Можаровський.

Окрім цього, він зазначив, що зараз триває підготовка особового складу, екіпажів, обслуг бойової техніки, яка буде брати участь у парадах.

«Ми шукаємо можливості зменшити фінансові витрати і вкластися в той фінансовий ресурс, який передбачений державним бюджетом, а це – 56 мільйонів гривень. Окрім того, за окремими програмами ми наблизили фінансовий ресурс з 3-го та 4-го кварталу на червень-липень для потреб з підготовки особового складу і техніки до парадів», – зазначив він.

Нагадаємо, 30 травня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що на підготовку та святкування 20 річниці Незалежності буде виділено більш ніж 177 млн гривень.

Як повідомлялося, у квітні стало відомо, що Військовий парад 24 серпня може стати найдорожчим за 20 років Незалежності України, оскільки попередній кошторис витрат Міністерства оборони перевищує 320 млн грн. Згідно із документом, підписаним директором департаменту фінансів Міноборони Іваном Марком, додаткові витрати бюджетних коштів на парад оцінюються у 265 млн грн (до вже запланованих 56 млн грн).

Пізніше Міністр оборони Махайло Єжель доручив зменшити витрати на проведення святкових заходів до 20-тої річниці Незалежності України