Міноборони відсудило в одеських фермерів військовий полігон

17 Червня 2016, 07:07

Рішенням Одеського апеляційного господарського суду визнано право власності Міністерства оборони України на земельну ділянку колишнього військового полігону загальною площею 48 гектарів, яка з початку 2014 року перебувала у власності у фермерів Болградського району Одеської області. Про це повідомила речниця Військової прокуратури Південного регіону України Яна Стрекачова.

"Колегія Одеського апеляційного господарського суду підтримала позицію Військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону про відновлення права власності держави в особі Міністерства оборони України на територію військового полігону площею 48 гектарів у Болградському районі. Наразі прокуратура вживає заходів задля реального виконання рішення суду, яким землі оборони повертаються законному користувачу – оборонному відомству", – зазначила Стрекачова.

Вона прокуратури нагадала, що зазначена земельна ділянка Болградського військового полігону, яка призначена для підвищення бойового вишколу військовослужбовців, була незаконно надана в користування комерційній структурі для вирощування сільськогосподарської продукції.

Також повідомляється, що у першому півріччі 2016 року Міністерство оборони відсудило у фермерів Одеської області близько 800 гектарів земель колишнього військового полігону в Тарутинському районі області.

Нагадаємо, на переобладнання полігонів «Широкий лан», Яворівського та підготовки спецпризначенців у Бардичеві виділять майже чверть мільярда гривень.