Міноборони: Росія менше постачає зброї бойовикам, але регулярно обстрілює українські підрозділи зі своєї території

22 Липня 2014, 19:19

Гелетей розповів, що останнім часом Росія перейшла від поставок зброї бойовикам до обстрілів українських підрозділів, які дислокуються біля кордону.

"У даний час у цьому ні в кого не повинно бути сумнівів, адже ми маємо беззаперечні свідоцтва. Це, зокрема, космічні знімки, на яких чітко видно позиції "Градів" місця розміщення бойових обслуг, плями спаленої землі від бойового застосування озброєння на російській території Росія підтримує терористів і таким чином сама стає напівтерорестичною державою", – заявив міністр.

Разом із тим, Гелетей повідомив, що бойовики відбирають у місцевого населення автомобілі і групуються біля кордону, щоб мати можливість втекти до Росії.

"Агонія бандформувань"ЛНР" і "ДНР"- …. У розпалі. Про це свідчить і те, що вони не зупиняються у своїх діях ні перед чим. Сьогодні вночі до одного з блокпостів під'їхав автомобіль, начинений вибухівкою. І смертник здійснив його підрив. В підсумку загинули три українських військовослужбовців. Це – нелюдські засоби, війна без правил, а тому ми вже опрацювали нові методи боротьби зі знешкодження терористичних банд і окремих бойовиків", – підкреслив глава Міноборони.

Він також розповів, що в той час, коли в Донбасі на півдні українські підрозділи тримають оборону, на півночі триває наступ і кільце навколо сепаратистів звужується.