Міноборони повідомило, скільки озброєння від держпідприємств цьогоріч отримали ЗСУ

30 Вересня 2016, 12:00

З початку року Збройні сили України отримали від державних підприємств понад 5 тисяч одиниць озброєння та військової техніки. Про це йдеться у повідомленні Міноборони України у Facebook.

Зокрема, бойові та медичні броньовані машини, автомобільна та інженерна техніка, артилерійські системи, кулемети, безпілотні авіаційні комплекси, авіаційні двигуни, наземні комплекси контролю та обробки польотної інформації, тепловізійні приціли та бінокуляри, тактичні ножі, наземні радіолокатори, передавачі перешкод, навігаційна апаратура споживачів супутникового зв’язку тощо.

Також ЗСУ отримали комплекти динамічного захисту третього покоління «Ніж» для танків українського виробництва, сигнальні звуко-світлові міни, ручні димові гранати, танкові постріли з керованою ракетою, протитанкові ракети та інші боєприпаси.

Згідно з державним оборонним замовленням, всього у цьому році Збройні Сили України отримають понад 6 тисяч одиниць озброєння і військової техніки та майже 2,5 мільйона боєприпасів.

Нагадаємо, раніше на озброєння української армії надійшли майже 200 скандальних мінометів «Молот».

Також українська армія отримала модернізований зенітно-ракетний комплекс С-300ПС. Окрім того, два батальйони ЗСУ отримали оснащення для ведення бойових дій уночі.