Міноборони планує змінити структуру Збройних сил

Акценти
30 Листопада 2012, 11:47

За його словами, перспективна структура Збройних сил України включатиме 2 оперативні командування і командування ВМС.

«Існуючі командування Сухопутних військ, Повітряних та Військово-Морських сил будуть трансформовані в Генеральний штаб з одночасною оптимізацією і централізацією структур забезпечення», – сказав він.

Замана нагадав, що Збройні сили вже мали можливість працювати у новій організаційно-штатній структурі під час проведення комплексу дослідницьких експериментальних командно-штабних навчань з органами військового управління та військами (силами) «Перспектива-2012».

«На даний час отримана за підсумками навчань інформація аналізується. Також ми вивчаємо передовий досвід наших партнерів у цій сфері, аби уникнути помилок і зробити процес переходу до міжвидових органів військового управління ефективним», – додав він.

Начальник Генерального штабу попередив, що процес реформування не проходить безболісно, але, за його словами, керівництво військового відомства має підтримку з боку президента, який є Верховним головнокомандувачем Збройних сил України.

«Збройні сили – не дешева структура, а реформи – не дешева справа. Але зупинятися на цьому шляху ми не можемо, маємо пройти його до кінця», – підкреслив Замана.

90