Міноборони анонсувало розробку плану переходу ЗСУ на стандарти НАТО

25 Грудня 2015, 19:49

За ініціативою НАТО в 2016 році починається формування робочих груп для розробки детальних планів переходу Збройних сил України на стандарти НАТО. Про це повідомив керівник проектного офісу реформ Андрій Загороднюк під час засідання Ради реформ при Міністерстві оборони України.

За його словами, буде розширюватися проект електронних закупівель, планується впровадити системи автоматизованого управління в усьому відомстві, розширити експеримент з харчування військовослужбовців.

"Повністю переглядається процес роботи Департаменту держзакупівель. Разом з компанією Ernst & Young він запрацює за західними стандартами. Спільно з ОБСЄ розробляється проект розвитку системи методичного контролю за Збройними Силами – цивільного контролю, який запрацює з першого кварталу наступного року", – повідомив керівник проектного офісу реформ .

Також Загороднюк анонсував створення центрів обслуговування військовослужбовців. За його словами, система військкоматів буде спрямована на вирішення проблем і задоволення потреб військовослужбовців.

Як повідомлялося, в серпні у Міноборони затвердили угоди про стандарти НАТО в українській армії.

Нагадаємо, у ЗСУ анонсували введення медичної доктрини за стандартами НАТО.

У листопаді Міністр оборони України затвердив План виконання основних заходів щодо переходу Збройних Сил України на стандарти ‪‎НАТО‬, який містить конкретні заходи з чіткими термінами їх виконання на період до 2020 року.