Мін’юст пригрозив Росії новими санкціями в разі неповернення Сенцова і Кольченка

21 Жовтня 2016, 23:50

Якщо Росія не поверне в Україну політв'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка, Міністерство юстиції України ініціюватиме розширення персональних санкцій проти причетних до цього російських чиновників. Про це написав у Facebook міністр юстиції Павло Петренко.

"Я особисто займатимусь всіма питаннями, які стосуються можливості визволення Сенцова та Кольченка, у міжнародних організаціях та судових органах. Зараз вже напрацьовується план дій, який я представлю пізніше", – зазначив міністр.

Він наголосив, що зараз вже напрацьовується план дій, який він представить пізніше.

Як повідомлялося, Росія відмовила Україні у передачі політв'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка, оскільки вважає їх російськими громадянами.

Водночас, у березні 2016 року у доповіді омбудсмена РФ повідомлялося, що Росія офіційно визнала Олега Сенцова та Олександра Кольченка громадянами України

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Олександру Кольченку дали 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму.

Дипломатичні місії Міністерства закордонних справ України не можуть отримати дозвіл від РФ на зустріч із політв'язнями Олегом Сенцовим і Олександром Кольченком.