Міністр відмовився назвати імена українських “геологів”, які ділитимуть газ з Shell

30 Січня 2013, 12:10

"Не моя це задача – з’ясовувати власників компанії "Геосервіс". Вона виграла прозорий тендер, який був оголошений публічно", – сказав він журналістам.

"Крім того, в угоді з Shell є окремий пункт про антикорупційну експертизу і публічна компанія "Dutch Shell" підписала угоду після проведення експерти", – додав Ставицький.

На уточнююче питання, чи знає він сам, хто стоїть за компанією "Геосервіс", міністр заявив, що "вся інформація є на сайтах", а пізніше уточнив, що вона "належить геологам".

Як повідомлялось, 24 січня у Давосі а участю президента Віктора Януковича було підписано угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській ділянці в Харківській і Донецькій областях.

Shell (Shell Exploration and Production Ukraine Investment BV) та Сhevron будуть видобувати газ не самі, а з українськими партнерами – спільними підприємствами, створеними НАК "Надра України" (90%) та маловідомою компанією "СПК-геосервіс" (10%).

Нагадаємо, фракція партії УДАР обіцяє ініціювати розслідування всіх деталей підписання угоди між компанією Shell та компанією "Надра Юзівська" щодо розподілу продукції.