Міністр охорони здоров’я звільнила всіх своїх радників

1 Листопада 2019, 18:16

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька підписала наказ про звільнення своїх радників. Про це сама Скалецька написала у Facebook у п'ятницю, 1 листопада.

 

"Від сьогодні в МОЗі більше немає «радників» – підписала відповідний наказ. Я вважаю недопустимим, коли будь-якого радника сприймають, як ще одного міністра. А його особисту думку чують, як позицію міністерства. Це неприпустимо", – повідомила очільниця МОЗ.

 

Міністр додала, що в її системі цінностей радник – це людина, яка повинна радити і допомагати, ефективно комунікувати з командою, доводити і узгоджувати свою позицію в конструктивній дискусії, і посилювати спроможність міністерства.

 

"На жаль, як я вже зрозуміла, так історично склалось, що більшість радників в міністерстві мали якийсь особливий мандат. І при цьому ніякої відповідальності. Ми продовжимо працювати з експертним середовищем над вирішенням конкретних викликів та просуванням пріоритетів, але статусів "радника" більше не буде", – пояснила Скалецька.

Водночас на сайті МОЗ наказ про звільнення радників поки не опублікований.

 

Нагадаємо, 24 вересня співробітники МОЗ написали відкритого листа зі скаргою на нове керівництво прем'єр-міністру Олексію Гончаруку. Вони зазначили, що робота міністерства – паралізована.

 

27 вересня Скалецька заявила, що міністерство працює в нормальному режимі

 

30 вересня Гончарук відповів, що конфлікт у МОЗ виник через проблеми з комунікацією.