Міністр оборони заявив, що дата розведення сил у Петрівському буде переглянута

1 Листопада 2019, 14:15

Міністр оборони України Андрій Загороднюк повідомив, що дата початку розведення сил і засобів у Петрівському буде переглядатись через обстріли бойовиків, які відбулись на цій ділянці 30 жовтня. Про це Загороднюк повідомив у п'ятницю, 1 листопада, на спільному брифінгу з віце-прем'єр-міністром України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитром Кулебою та міністром закордонних справ Вадимом Пристайком у Києві.

 

"Дійсно, обстріли були, і тому ми очікуємо перегляду (дати початку розведення військ в Петрівському – ред.), тому що ми йдемо (розводимо сили та засоби – ред.) після 7 днів без обстрілів. Останні обстріли відбулись 30 числа (жовтня – ред.)", – заявив він.

 

Зауважимо, 31 жовтня президент України Володимир Зеленський повідомив, що, за умови відсутності обстрілів,  розведення військ у Петрівському має розпочатися 4 листопада.

 

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, о 12.00 в Луганській області у районі Золотого-4 почався процес розведення сил з обох сторін (дзеркальний).

 

Водночас волонтерська міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm заявила, що початок відведення українських військ від лінії розмежування на Донбасі відбувається всупереч всім раніше задекларованим умовам ( 7 днів "тиші") та супроводжується дезінформаційними заявами з боку Міністра закордонних справ України Вадима Пристайка та прес-центру операції Об’єднаних сил.