Міністр оборони заявив про відстрочку призову для абітурієнтів

17 Липня 2020, 11:54

Міністр оборони України Андрій Таран 17 липня під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив, що що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на військову службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

 

"Випускники шкіл можуть абсолютно безперешкодно реалізувати своє право на продовження освіти. Рішенням уряду було визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на військову службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою", – заявив Таран.

 

За його словами, цьогоріч до призову заплановано 16 тисяч 460 осіб. Зокрема до Збройних сил України – 9 тисяч осіб, до Нацгвардії – 5 460 осіб, до Державної прикордонної служби – 1300 осіб, до Державної спецслужби транспорту – 700 осіб.

 

"Станом на сьогодні з військових комісаріатів було відправлено для комплектування ЗСУ та інших військових формувань 9 тисяч 465 осіб, що становить 57,5% від загального плану", – повідомив глава Міноборони.

 

Нагадаємо, 8 липня Міністерство освіти спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом дозволили випускникам-2020 коледжів та університетів отримати відстрочку від весняного призову.