Міністр оборони окреслив терміни демобілізації бійців п’ятої хвилі

16 Червня 2016, 14:30

Передбачається, що демобілізація військовослужбовців 5 черги мобілізації розпочнеться у червні-липні 2016 року. Про це заявив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

За його словами, сьогодні, 16 червня, він доручив відповідним посадовим особам підготувати документи із пропозиціями щодо забезпечення демобілізації.

«Нещодавно у нас відбулася розмова з Президентом щодо питання проведення демобілізації, –  зазначив Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак. – Незважаючи на ситуацію, що виникла у зоні зіткнення на сході України, Глава держави підтримує дане рішення».

Наступного тижня зазначені документи будуть розглянуті в Адміністрації Президента України та прийнято відповідне рішення.

Як повідомлялося, спікер адміністрації президента з питань АТО Олександр Мотузяник 16 червня заявив, що президент України Петро Порошенко готовий підписати указ про звільнення в запас військовослужбовців, призваних під час п'ятої хвилі часткової мобілізації, та Міністерство оборони подасть йому на розгляд відповідний указ на наступному тижні.

Нагадаємо, 25 березня президент підписав указ про демобілізацію бійців четвертої хвилі.

Читайте також: Сьома хвиля мобілізації відкладається – Порошенко

У Міноборони раніше прогнозували проведення ще трьох хвиль часткової мобілізації в залежності від розвитку ситуації в зоні АТО, однак згодом заявили, що нова хвиля мобілізації зараз не на часі.