Міністр культури запропонував почекати зі створенням російськомовного каналу

2 Вересня 2019, 17:00

Новопризначений міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський запропонував не поспішати з запуском російськомовного телеканалу для протидії російській пропаганді. Про це він 2 вересня  заявив в інтерв'ю lb.ua.

 

«Я б не поспішав, тому що нові платформи – це інструмент. І російськомовний канал – це теж тільки інструмент. Давайте зрозуміємо, яке завдання ми перед собою ставимо», – зазначив Бородянський.

 

Він сумнівається в тому, що російськомовний канал допоможе «навернути уми людей» на окупованих територіях.

 

«Як ми це будемо міряти? Ми повинні сказати: ось є завдання, ось є інструменти, ось є наслідки їх використання, ось є ресурс, який потрібно на це витратити. Виклали, подивилися, покрутили, сказали: «Окей, дійсно це завдання можна вирішити російськомовним каналом». Це буде коштувати стільки-то грошей. Або ні, цю задачу можна вирішити по-іншому, і елементи цього нам ще дадуть якісь побічні ефекти», – заявив Бородянський.

 

Нагадаємо, у липні заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що в Україні для посилення позицій в інформаційній боротьбі буде створений всесвітній російськомовний телеканал.