Міністр інформполітики заявив про відсутність коштів на встановлення телевеж на Донбасі

5 Червня 2016, 20:23

Для виділення коштів на встановлення телевеж у низці міст Донецької та Луганської областей необхідно голосування Верховної Ради. Про це заявив міністр інформаційної політики Юрій Стець у телеефірі каналу «112».

«Є ще певні міста (на Донбасі – Ред.), де ми хотіли б установити вежі, і тут потрібно від 12 до 20 млн (грн – Ред.) у залежності від того, якої висоти може бути вежа», – заявив Стець.

За його словами, для отримання цих грошей необхідне голосування у парламенті щодо внесення відповідних змін до Держбюджету.

«Тут без рішення Верховної Ради ми не обійдемося, оскільки кілька постанов подавали на розгляд Кабінету міністрів, і Мінфін нам усе «зарізав», казав, що коштів немає», – зауважив Стець.

Нагадаємо, Кабмін офіційно створив Мінінформполітики 14 січня 2015 року, а Верховна Рада призначила очільником нового міністерства Юрія Стеця ще 2 грудня 2014 року. Стець пообіцяв, що не протримається на посаді понад рік і 8 грудня подав у відставку. Однак він продовжив займати посаду також у новому уряді Володимира Гройсмана.