Мінінфраструктури роз’яснило заяву про заборону в’їзду в ЄС без довідки про техогляд

25 Вересня 2017, 11:40

Міністерство інфраструктури України спростувало інформацію про заборону в'їзду в ЄС без документа про техогляд починаючи з 2018 року. Про це повідомляється на сайті міністерства

"Прес-служба Міністерства інфраструктури приносить вибачення за некоректне подання інформації щодо дати запровадження обов’язкового технічного огляду транспортних засобів. Інформація щодо заборони в’їзду громадян на приватних автомобілях на територію ЄС з 2018 року без документу про технічний огляд не відповідає дійсності", – ідеться в повідомленні.

Водночас у міністерстві додали, що документ про техогляд стане обов'язковим після прийняття Верховною Радою проекту Закону України "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України у сфері забезпечення безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством по атомній енергії та їх державами-членами, з іншого боку".

Міністерство найближчим часом направить законопроект на розгляд та сподівається на його схвалення до 2018 року.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян доручив своєму заступнику Юрію Лавренюку наступного тижня провести публічне обговорення зазначеного питання із залученням громадськості та журналістів.

Нагадаємо, заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив, що з 2018 року усі автомобілі, які в'їжджають до країн Європейського Союзу з України, повинні обов'язково мати талон проходження техогляду.