Мінінфраструктури проведе переговори з керівництвом WizzAir про продовження діяльності в Україні

26 Березня 2015, 18:07

Міністерство інфраструктури України проведе переговори з керівництвом угорської авіакомпанії WizzAir та її дочірньої компанії "Візз Ейр Україна" для врегулювання ситуації у зв'язку з заявою авіакомпанії про припинення своєї діяльності в Україні. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням, ідеться про можливу підтримку авіакомпанії WizzAir з боку міністерства для продовження діяльності компанії на українському ринку.

"Відомство робить все для прискорення укладення угоди про Спільний авіаційний простір. Зараз це питання винесено на найвищий рівень. Два тижні тому під час робочої поїздки в Іспанію відбулися зустрічі міністра з держсекретарями з питань інфраструктури та закордонних справ. Ми запропонували своє бачення вирішення спірного питання Гібралтару. Іспанія готова до переговорів. Зараз запланована зустріч з послом Великобританії, щоб прискорити розгляд питання з цього боку", – наголосили в прес-службі.

Крім того, Міністерство інфраструктури планує ряд заходів щодо лібералізації ринку повітряних перевезень, щоб українське небо стало більш привабливим для авіаперевізників. Зокрема, Мінінфраструктури спільно з "Украерорухом", Державіаслужбою та учасниками ринку працює над програмою розвитку внутрішніх аеропортів і активізації авіаперевезень в цілому.

"Зараз обговорюється можливість відкрити українське небо на рівні окремих українських аеропортів, зокрема, аеропорту "Львів". Вже відбулися зустрічі з іноземними авіакомпаніями, які зацікавлені в тому, щоб літати до України", – йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Як повідомлялося, 26 березня авіакомпанія "Візз Ейр Україна", дочірня компанія найбільшого лоукост Центральної та Східної Європи авіакомпанії Wizz Air, заявила про припинення своєї діяльності в Україні.

На українському ринку продовжить польоти Wizz Air Hungary, яка виконуватиме вісім рейсів в Україну та з України.

Про те, що Wizz Air може залишити український ринок стало відомо у листопаді минулого року.