Мінекономрозвитку підготувало п’ять кроків подолання бурштинової кризи

5 Серпня 2015, 22:18

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує п'ять кроків вирішення бурштинової кризиПро це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Руслан Корж.

Зокрема, він рекомендує державі запропонувати власникам земельних ділянок, на яких знаходяться поклади бурштину, і місцевим громадам створити спільні підприємства з державними компаніями; місцевому населенню, яке наразі задіяне у незаконному видобутку бурштину, зареєструватися підприємцями; підприємцям та товариствам укласти договори підряду з профільними компаніями бурштинового кластеру видобувного сектору, частка Держави в яких сягає більше 50%; державі візьме зобов'язання забезпечити всі спільні підприємства документацією для проведення робіт; представникам держави на місці видобутку і в правлінні спільних підприємств слідкувати за дотриманням вимог екологічного законодавства.

 

П’ять кроків з вирішення бурштинового кризисуБурштинова контрабанда сьогодні – топ-тема. Партії чорного експорту щорок…

Posted by Руслан Корж on 5 августа 2015 г.

«Наслідки очевидні. Держава отримає податки, чистий експорт і всі платежі за безготівковим розрахунком, які зможе прозоро контролювати. Місцеві громади або населення крім податків одержать також стабільну легальну роботу на своїх територіях. Власники або користувачі землі – частку у спільному бізнесі з державою», – вважає він.