Міліціонерів Врадіївки переатестують на початку серпня

22 Липня 2013, 18:26

Міністр повідомив, що наразі готуються атестаційні листи та 1-2 серпня  планується проведення   атестації врадіївських міліціонерів за участю працівників апарату міністерства, громадськості та прокуратури.

"Про результати в обов’язковому порядку буде проінформовано громадськість»,- відзначили у міністерстві.

Також міністр вказав, що у липні МВС провело позачергове атестування особового складу підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків.  

«Ми розпочали перевірки саме з цього підрозділу, адже до нього наразі виникає найбільша кількість питань. На сьогодні результати тестування ще опрацьовуються. Підбиваються підсумки. Тому, якщо у Вас є якась додаткова інформація яка стосується роботи працівників цього напрямку, якісь претензії, або зауваження – ми готові вислухати. Підсумки атестації ще не підведені, наразі ми все аналізуємо, – сказав Віталій Захарченко присутнім на засіданні.

Читайте також: Справа "врадіївських ґвалтівників" стала детектором брехні для МВС і прокуратури

Нагадаємо, 12 липня міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко звільнив начальника УМВС Миколаївської області Валентина Парсенюка, його заступника та начальника кадрового підрозділу УМВС області після службового розслідування подій у Врадіївці.  

Раніше з органів внутрішніх справ були звільнені начальник Врадіївського райвідділу міліції Віталій Синіцький.

28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва) та таксист Сергій Рябіненко були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб. Пізніше було затримано і старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, що є похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка. Одразу після трагедії міліція заявляла, що в Дрижака є алібі, втім, пізніше він був переведений у статус підозрюваного. Його заарештували до 15 серпня.