Міліціонера, який побив активіста проти концертів Ані Лорак, звільнять

29 Листопада 2014, 21:44

Міліціонера, який побив активіста з піднятими руками під час акцій протесту проти концерту Ані Лорак, звільнять з правоохоронних органів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на сторнці у мережі Facebook.

"Міліціонер, який ударив після цього інциденту "не стримавшись", палицею людину, яка підняла руки догори – ідентифікований та буде звільнений з органів внутрішніх справ за надмірну жорстокість. При фіксації травм у цієї людини і відповідного звернення буде порушено кримінальне провадження", – зазначив Аваков.

Окрім того, міліція шукає протестувальника, який кинув вибуховий пакет в обличчя правоохоронцю.

"Людина, яка кинула вибуховий пакет в обличчя міліціонерові, який перетворив обличчя молодого солдата в розірвану криваву рану, ще не встановлена, але буде встановлена і буде відповідати" – йдеться у тексті.

Водночас, Аваков планує обмежити участь міліції у масових заходах в майбутньому.

"Міліція надалі не братиме участі у подібних "концертах". Немає ні статуту, ні закону, що говорять про необхідність охороняти співачок, які відкрито провокують суспільство. Якщо у міської влади або концертних організацій надалі вистачить розуму проводити подібні свята "любові і миру", ігноруючи «відповідно до закону» думку МВС. Ми це приймемо і запропонуємо цим організаціям самостійно за допомогою приватних компаній підтримувати порядок і, з високою ймовірністю, нести відповідальність за кримінальним кодексом за провокацію і організацію заворушень", – додав Аваков.

Нагадаємо, під час концертів співачки Ані Лорак у Києві 26 та 27 листопада у Києві активісти вимагали заборони таких заходів через позицію співачки, яка не засудила агресію Росії. Під час масових акцій сталися сутички з правоохоронцями.