Міліція знайшла “мінера” одеського автовокзалу та дитячої лікарні

17 Жовтня 2013, 19:56

У міліції вказали, що після повідомлення про замінування  Одеської обласної дитячої лікарні, з   медустанови були евакуйовані понад дві тисячі осіб – пацієнти, медперсонал, студенти. «Протягом майже п’яти годин правоохоронці обстежували об’єкт. Ніяких небезпечних предметів на території і в будівлях лікарні виявлено не було», – повідомили у міліції.

 Вже за кілька днів до чергової частини Одеського міського управління міліції надійшов ще один анонімний дзвінок з повідомленням про замінування центрального автовокзалу. «Розклад перевезень порушений не був, автобуси перемістили на безпечну відстань. З будівлі евакуювали близько двохсот чоловік. Вибухотехніки, ніяких небезпечних предметів у будівлі і на прилеглій території не знайшли», – йдеться у повідомленні.

У міліції заявляють, що наступного дня після останнього повідомлення,  правоохоронці встановили особу підозрюваного і затримали його. «Ним виявився неповнолітній житель Одеської області, який, до того ж, раніше вже потрапляв в поле зору правоохоронців. Тепер йому доведеться відповідати за законом згідно частини 2 статті 259 ККУ – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності. Дана стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років», – повідомили в міліції.

Як відомо, згідно з даними ГПУ, протягом першого півріччя 2013 року до органів внутрішніх справ України надійшло понад 130 неправдивих повідомлень про підготовку вибухів.