Міліція завершила розслідування пограбування “Приватбанку” в Донецьку, де загинуло 5 людей

7 Червня 2012, 08:54

«4 червня досудове слідство у справі закінчено, для затвердження обвинувального висновку воно передано в обласну прокуратуру», – сказали в управлінні внутрішніх справ.

В міліції додали, що «після того, як затвердять в прокуратурі цей обвинувальний висновок, він буде направлений до суду».

Нагадаємо, спроба пограбування відділення «Приватбанку» в центрі Донецька сталася 29 грудня 2011 року близько 15:00. При цьому грабіжники вбили 5 співробітників установи.

31 грудня в МВС оголосили про затримання двох людей за підозрою в скоєнні злочину. Правоохоронці встановили, що один із затриманих був фахівцем по встановленню камер зовнішнього відеоспостереження.

Генпрокурор Віктор Пшонка нагородив співробітників прокуратури Донецької області за участь в успішному розкритті цієї справи.

Разом з тим підозрюваний у нападі на донецького відділення «ПриватБанку» Максим Рудичев написав лист президенту Віктору Януковичу з проханням розібратися в його справі. У листі Януковичу обвинувачений стверджує, що його змусили обмовити себе. «Якщо я буду заперечувати свою участь у цьому злочині, то можу не дожити до суду», – заявив він.