Міліція затримала нападників, які вкрали 7 млн грн у інкасаторів в Києві

15 Серпня 2011, 21:25

У міліції нагадують, що з інтервалом в три місяці в Києві були здійснені два розбійні напади на інкасаторів. Озброєні злочинці в цілому викрали більше 7 млн грн.

"Зараз четверо підозрюваних затримані. Їх вік – від 35 до 40 років. Двоє вже мали проблеми із законом – попадалися за зберігання зброї. У фігурантів вилучені автомобілі, маски, форма камуфляжу і частина викрадених грошей", – відмітили в міліції.

Повідомлення про останній наліт надійшло в міліцію 6 серпня. Об'єктом нападу злочинці вибрали інкасаторській автомобіль одного з комерційних банків, який віз виручку торгового центру. На вулиці Сабурова в машину інкасаторів врізався "Форд", з якого вискочили двоє чоловік в масках і з автоматами. До них приєдналися ще двоє. Погрожуючи зброєю, нападаючі оволоділи грошима в сумі 2 млн грн., і сховалися на мікроавтобусі.

Згідно з повідомленням, номери на автомобілях злочинців виявилися з інших машин. 40 постів ДАІ перевіряли сотні автомобілів, схожих на те, на якому втікли нападники. Маршрути їх можливого пересування перекрили.

Почерк нападників виявився схожий на злочин, здійснений в Києві 17 квітня цього року. Тоді нальотчики відібрали у інкасаторів, озброєних травматичною зброєю, 5 млн. грн.

Нагадаємо, 30 травня у Києві на вул. Спаській, 13 двоє невідомих скоїли розбійний напад на інкасатора і вкрали 20 тис грн.