Міліція затримала автобус з обладнанням для «переобліку влади»

1 Грудня 2011, 11:39

Щойно біля метро Арсенальна працівник ДАІ з особистим знаком №0157, який відмовився назвати своє ім’я та прізвище, зупинив автобус ніби то для перевірки документів.

Після того, як він зазирнув всередину автобуса і побачив прапори та апаратуру, які везли до Верховної Ради для організації акції, він забрав документи у водія і сховав їх у нагрудну кишеню.

На даний момент документи водію не повертають, протокол щодо порушення також не складають.

Як повідомлялось, 1 грудня за ініціативою ВГО «Громадянський рух «Вперед!» проходить Всеукраїнський страйк «Переоблік влади».

Цей страйк має на меті показати владі, що люди втомились від її постійних експериментів, що люди більше не в змозі терпіти знущання та приниження. В цей день усі громадяни, яким набридло знущання влади над народом, які не бачать перспектив України під керівництвом нинішньої влади о 12-00 закриють свої підприємства або виставлять таблички «Переоблік» на своїх робочих місцях. Ті, хто знаходиться за кермом автівки, подають сигнал. Це має показати, що невдоволених в державі дуже багато і вони готові боротися за свої права.

Нагадаємо, напередодні пройшла акція протесту чорнобильців під Кабміном. Учасники, зокрема, зачитали резолюцію з вимогами до влади. Також вони намагалися розбити намет навпроти Будинку уряду, однак їм завадили правоохронці.

30 листопада пізно ввечері міліція за допомоги невідомих осіб кремезної статури кримінальної зовнішності спробувала розігнати ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які голодують біля Кабміну. Міліціонери склали протоколи про порушення правил проведення мирних зібрань і мітингів (ст.185-1) на 17 ліквідаторів, яких застали в Маріїнському парку.