Міліція затримала 7 підозрюваних у пораненні депутатів Яценюка на Буковині

16 Червня 2012, 16:55

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника управління Міністерства внутрішніх справ у Чернівецькій області Олег Попов.

"Наразі затримано 7 підозрюваних, вживаються заходи щодо затримання ще 6 учасників конфлікту у Вашківцях", – сказав він.

Попов також повідомив, що серед затриманих поки немає підозрюваного в стрілянині й пораненні трьох осіб.

З його слів, особу стрільця встановлено – це житель одного із сіл Кіцманського району Чернівецької області, раніше в поле зору правоохоронних органів він не потрапляв.

Попов зазначив, що, за попередніми даними, підозрюваний стріляв з пістолета для розважальної стрільби, що не є вогнепальною зброєю й на його носіння не потрібен дозвіл.

Поранення цим пістолетом були нанесені внаслідок близької відстані.

Попередня експертиза також установила, що потерпілий 40-річний житель міста Вашківці підприємець Роман Ставчанський помер не від кульового поранення, яке не призвело до ушкодження життєво важливих органів, а від удушення блювотними масами.

Попов також спростував підозри в політичних мотивах конфлікту, це підтвердив один із поранених у свідченнях свідків.

Нагадаємо, увечері 15 червня в приміщення, де депутат Вашківецької міської ради від "Фронту змін" Юрій Гарас разом із братом, депутатом Вижницької районної ради від "Фронту змін" Віталієм Гарасом і приятелем Романом Ставчанським дивилися футбол, вбігли кілька молодих людей із травматичною й газовою зброєю й відкрили стрілянину.

У зв'язку з інцидентом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (вбивство).