Міліція закрила провадження проти сина віце-мера Іллічівська, який побив дівчину в нічному клубі

Акценти
24 Червня 2013, 20:50

Як значиться у документі, слідство встановило, що в ніч проти 24 липня 2012 року Трухін у стані алкогольного сп'яніння у нічному клубі "Мартініка" «умисно, безпричинно, з хуліганських спонукань … використовуючи предмети, спеціально пристосовані для нанесення тілесних ушкоджень, став ображати Ковальчук А., після чого плюнув їй в обличчя і почав наносити удари кулаками в голову». Як вказано в постанові міліції, унаслідок побоїв дівчина заявила, що отримала закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, забої м'яких тканин обличчя і шиї.

У той же час, згідно з висновком експерта, «діагноз, поставлений Ковальчук при первинному огляді, не може бути прийнятий до уваги, оскільки не обґрунтований об'єктивними клінічними даними, був проведений одноразово і поверхнево».

«Зі свідчень випливає, що ніякого порушення громадського порядку, спокою та відпочинку громадян, що знаходилися в клубі «Мартініка», внаслідок сварки, що виникла між Трухіним та Ковальчук, не сталося», – йдеться в постанові.

На підставі цього слідчий ухвалив закрити кримінальне провадження у зв'язку з відсутністю складу злочину.

Мати Анастасії Ковальчук повідомила, що вони мають намір оскаржувати це рішення. «Чому така несправедливість, сьогодні моя дитина опинилася в такій ситуації, завтра ще чиясь опиниться. Ми повторно звернемося зі скаргою», – сказала мати потерпілої.

Як відомо, на початку року справа про побиття дівчини була  порушена за частиною 3 статті 296 ККУ – хуліганство раніше судимого за цією статтею. Міліція закрила справу, але незабаром прокуратура скасувала це рішення. Після відновлення провадження кваліфікувалось за частиною 4 статті 296-й, згідно з якою об'єктом злочину є порушення громадського порядку.

90