Міліція заявляє, що у депутатів Яценюка на Буковині стріляли не через політику

16 Червня 2012, 13:19

У прес-службі МВС повідомили, що 16 червня о 00:40 до чергової частини надійшло повідомлення про конфлікт у приміщенні місцевого споживчого товариства ц Вашківцях.

На місці правоохоронці встановили, що 15 червня близько 23 години «невідомі зайшли у приміщення даного товариства та розпочали хаотичну стрільбу з пістолета (ймовірно, з пристрою для відстрілу патронів «Флобера» калібру 4 мм)».

«Як з’ясувалося причиною даного конфлікту були неприязні відносини, що виникли цього ж дня в селі Чортория Кіцманського району Чернівецької області, які виразились у питаннях самоствердження», – зазначено у повідомленні міліції.

«Під час стрільби було поранено трьох приватних підприємців, мешканців м. Вашківці, один з яких від отриманих поранень помер в лікарні. Серед поранених – два депутати місцевих рад від партії «Фронту змін». Інцидент з депутатською діяльністю останні не пов’язують», – зазначили правоохоронці.

Наразі порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 115 КК України (Вбивство). Особи злочинців встановлені. Вживаються заходи щодо їх затримання.

Нагадаємо, лідер «Фронту змін» закликавгенерального прокурора Віктор Пшонку взяти на контроль розслідування вбивства людини й поранення 2 депутатів місцевих рад від у Вашківцях Чернівецької області.