Міліція з’ясовує, як броньовик з автоматниками потрапив під Укрнафту

23 Березня 2015, 23:59

Міліція проводить розслідування, як військовий бронеавтомобіль та озброєні люди потрапили в центр Києва, заблокувавши офіс компанії "Укрнафти" у Києві. Про це заявив член колегії МВС України, народний депутат Антон Геращенко під час програми "Свобода слова".

"У нас по центру Києва постійно відбувається переміщення тих, чи інших підрозділів. Якщо це переміщення виявилося непоміченим, то будуть зроблені висновки. По даному факту проводиться розслідування", – сказав він.

Нагадаємо, раніше заступник голови правління державної компанії "Укрнафта" Віктор Захаров пояснив термінову появу металевого паркану навколо будівлі тим, що компанія проводить планові роботи з встановлення захисних споруд у зв'язку з можливими провокаціями.

Також Захаров заявив, що охорону території державної компанії здійснює "Секьюр Ай Ті", договір з якою було підписано кілька місяців тому. За словами Захарова, представники охоронної компанії мають право на носіння вогнепальної зброї.

Як відомо, 22 березня будівлю «Укрнафти» почали обносити залізним парканом, а вхід до держпідприємства заблокували автоматники. За даними МВС, охорону «Укрнафти» наразі здійснює приватне підприємство, а не батальйон «Дніпро-1», як до того припускалося.

Тим часом, в Укрнафті заперечують присутність озброєних осіб на своїй території.

Читайте також: Фесенко про Коломойського: просто треба домовлятися, а не захищати рейдерськими методами те, що тобі не належить