Міліція вважає кримінальну справу за поламаний краник під ЦВК провокацією

Акценти
6 Листопада 2012, 17:14

«Відділ зв’язків з громадськістю столичної міліції повідомляє, що ця поширена у мережі Інтернет інформація не тільки не відповідає дійсності, а й носить явний провокаційний характер», – йдеться у повідомленні.

У ГУМВС заявляють, що «працівники органів внутрішніх справ забезпечують охорону громадського порядку виключно в межах своїх повноважень та згідно з чинним законодавством».

Водночас, у ГУ МВС не уточнили, яка інформація не відповідає дійсності: про підготовку до порушення справи, чи її причину.

Як повідомлялось, 6 листопада заступник керівника Центрального виборчого штабу об’єднаної опозиції Сергій Пашинський повідомив, що проти мітингувальників під ЦВК намагаються порушити кримінальну справу за начебто «пошкодження водовідбірної апаратури фонтану».

За словами Пашинського, з десяток міліціонерів на чолі з підполковником міліції відкрили люк і намагаються звинуватити опозиціонерів, що це вони уночі пошкодили кран біля фонтану.

Нагадаємо, 5 листопада міліція склала протоколи про адміністративні правопорушення стосовно організаторів акції опозиції біля будівлі ЦВК за порушення правил проведення масових заходів.

Під ЦВК продовжують протестувати проти фальсифікацій виборів прихильники партій «Всеукраїнське об'єднання« Батьківщина», «Всеукраїнське об'єднання «Свобода», «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка».

Акція протесту опозиції розпочалася 5 листопада о 10:00. Опозиціонери простояли біля будівлі ЦВК цілу ніч.

90