Міліція втановила особи хуліганів, які побили оператора «5 каналу»

2 Червня 2011, 13:32

За повідомленням прес-служби, до міліції надійшло повідомлення про, що на вул. Оленівській, 34-А невідомі напали на журналістів. Зокрема, телеоператору каналу група невідомих нанесла тілесні ушкодження.

«Попередньо встановлено, що журналісти 5 каналу на вул. Оленівській, 34-А в м. Києві з метою підготовки відеосюжету брали інтерв’ю у громадянина 1983 року народження. Через кілька хвилин до них підійшли четверо громадян з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Молодикам не сподобалося, що телевізійники знімають у подвір’ї, внаслідок чого виник конфлікт. Під час інциденту 33-річний телеоператор 5 каналу отримав тілесні ушкодження. Нападники з місця події втекли», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Правоохоронці вже встановили осіб, що вчинили хуліганські дії щодо оператора та особи, в якої журналістка каналу брала інтерв’ю. Двоє з них раніше вже мали проблеми з законом.

«Зокрема, 23-річний киянин у 2007 році був умовно засуджений за хуліганство, а його 24-річний поплічник торік звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за розбійний напад та незаконне зберігання наркотиків», – повідомляє прес-служба.

Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом хуліганства. У наявних матеріалах також вбачаються ознаки порушення вимог ст. 171 Кримінального кодексу України: «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів».

У теперішній час проводяться оперативно-розшукові заходи щодо затримання всіх учасників цієї події.

Нагадаємо, у Миколаєві співробітники податкової міліції 31 травня напали на трьох журналістів, намагаючись силою відібрати у них фотокамери.