Міліція встановлює, хто напав на організаторів гей-параду в Києві

25 Травня 2012, 07:25

У коментарі журналістам Поліщук зазначив, що міліція шукає нападників так само, як шукала б підозрюваних у злочині проти будь-якої особи. Водночас, речник МВС зазначив, що організатори зірваної ходи запізно повідомили владу про свої наміри, чим ускладнили проведення заходів із забезпечення громадського порядку.

«Треба мати на увазі, що до моменту проведення гей-параду вони тримали це у таємниці. Аж на останній день Київській міській адміністрації вони повідомили про наміри провести цю акцію. Але у зв’язку з тим, що людину побили, усі необхідні слідчі дії зараз проводить Дніпровське райуправління міліції», – сказав Поліщук.

За словами одного з двох побитих представників секс-меншини, президента ВГО «Гей-форум України» Святослава Шеремета, побиття було очікуваним.

«Колеги, які приїхали до нас з інших країн, попереджали про найрізноманітніші сценарії насильства. Нам розповідали, як треба себе поводити, які пози приймати, у разі чого, як протистояти й таке інше. Тобто, це все у мене в голові було і під час скоєння цього нападу я себе впіймав на думці, що це для мене, мабуть, очікувано», – розповів Шеремет.

Нагадаємо, 20 травня в Києві неподалік станції метро "Дарниця" група невідомих побила двох співорганізаторів першого в Україні гей-параду, що так і не відбувся.

Як повідомлялося, Сполучені Штати Америки закликали українську владу відреагувати на насильство щодо учасників гей-параду у Києві.

Раніше своє занепокоєння насиллям по відношенню до геїв висловила Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Катрін Ештон.
 

Позначки: