Міліція відкрила кримінальне провадження проти вишу Ківалова – нардеп

4 Серпня 2015, 16:37

МВС відкрило кримінальне провадження за фактами грубого порушення законодавства в національному університеті "Одеська юридична академія", президентом якого є екс-регіонал Сергій Ківалов. Про це у Facebook повідомила народний депутат від партії "Воля" Ірина Суслова.

"До мене звернулись працівники Криворізького факультету НУ "Одеська юридична академія" і повідомили про численні порушення трудових прав, а саме: викладачам свідомо зменшується педагогічний стаж, на вакантні посади жодного разу не оголошувався конкурс, викладачі вимушені безоплатно проводити лекції за своїх одеських "колег", – зазначає Суслова.

Вона також повідомляє, що викладачі намагались захистити свої права у судовому порядку. Але незважаючи на позитивне судове рішення, воно до цих пір залишається невиконаним.

"За моїм зверненням відкрито ще одне кримінальне провадження", – повідомляє Суслова.

За моїм зверненням відкрито ще одне кримінальне провадження за фактами грубого порушення законодавства підконтрольним Се…

Posted by Ірина Суслова on 4 серпня 2015 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України розслідує кримінальну справу щодо закликів Сергія Ківалова до сепаратизму в Одеській області. Однак у ГПУ згодом заперечили цю інформацію.