Міліція вдруге склала адмінпротокол на чорнобильців під Кабміном

6 Грудня 2011, 13:38

Учасники акції повідомили журналістам, що сьогодні вночі вдруге працівники міліції, посилаючись на відповідне рішення суду, яким заборонено проводити масові акції під Кабінетом міністрів, склали адміністративний протокол і більше ніяких дій не вживали.

Учасники акції повідомили, що сьогодні до них планують приєднатися ще декілька чорнобильців з Луганської області. Таким чином, загальна кількість голодуючих сягає понад 20 осіб.

Зараз у парку неподалік від місця проведення акції чергують дві бригади «швидкої допомоги». Також присутній міліцейський спецавтомобіль групи документування та один автобус з працівниками міліції.

Нагадаємо, за повідомленням ВГО "Коаліція учасників Помаранчевої революції", 1 грудня міліціонери склали протоколи про порушення правил проведення мирних зібрань і мітингів (ст.185-1) на всіх 17 ліквідаторів, кого застали в Маріїнському парку неподалік Кабміну.

Як відомо, 30 листопада чорнобильці оголосили голодування біля будівлі Кабміну з вимогою соціальних виплат.

При цьому Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій чорнобильців біля Кабміну з 30 листопада.

Втім, за словами чорнобильців, КМДА дозволила їм протестувати у Маріїнському парку.