Міліція стверджує, що піймала на здирництві активіста проти будівництва сина Януковича

21 Червня 2011, 11:03

«Донецьким міським управлінням ГУМВД України в Донецькій області був зафіксований факт здирства жителем Донецька 7 000 доларів за припинення його діяльності по провокації людей на акції протесту, пов'язані з демонтажем будівлі готелі «Дружба»», – говориться у повідомленні.

У прес-службі міського і обласного управлінь міліції поки не повідомляють чи затриманий вимагач. Не називається і його ім'я.

Тим часом, за інформацією «Острова»,  підозрюваний у здирстві затриманий. Джерело повідомило, що це діяння  інкримінується голові громадської організації «Громадська сила» Костянтину Лаврову.

Раніше міліція, коментуючи хід акцій протесту проти будівництва корпорацією «МАКО» багатоповерхового будинку на місці колишнього готелю «Дружба», відмічала активну роль людини, що провокує протистояння, але не прописаного в будинку, мешканці якого виступають проти новобудови.

Нагадаємо, 24-поверховий будинок на місці вже знесеного готелю «Дружба» у центрі Донецька має намір побудувати корпорація «Менеджмент ассетс компані» (МАКО), президентом якої є Олександр Янукович. Мешканці сусідніх будинків вважають будівництво незаконним, що позбавляє їх прибудинкової території.

17 червня, під стінами Донецького міськвиконкому відбулась акція протесту мешканців будинку №48-А по вул. Університетській проти будівництва елітної висотки в центрі Донецька фірмою сина президента Віктора Януковича.

Забудовник і міська влада запевняють, що усі будівельні роботи здійснюються законно.