Міліція стверджує, що через її руки пройшли 10 тисяч людей. У справі журналіста Климентьєва

24 Лютого 2011, 15:29

«Ми вже бачимо, на кого ми виходимо», – зазначив заступник міністра.

За його словами, під час слідства була виконана величезна робота, і навіть використовувалися матеріали, отримані в результаті космічної зйомки.

«Десять тисяч людей пройшли через наші руки, вивчалися непізнані трупи. Зараз опрацьовуються чотири версії. Під час їх розгляду коло людей поступово звужується. Але є кілька людей, які до нас не приходять. Їм потрібно відповісти на деякі цікаві для нас питання…», – відзначив Фаринник.

Він підкреслив, що зараз не можна називати прізвища людей, які цікавлять міліцію та не з’являються на допити, щоб ці відомості після публікацій не зіграли на користь підозрюваним.

«У числі цих людей є ті, хто вже оголошений в розшук по Харківській області», – зазначив Фаринник.

Нагадаємо, 12 серпня 2010 родичі головного редактора газети «Новий стиль» Климентьєва звернулися до Дзержинського райвідділу міліції Харкова із заявою про те, що напередодні журналіст пішов з дому і не повернувся.

Під час перевірки працівники міліції встановили, що 11 серпня Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі «BMW» сріблястого кольору. Слідчий відділ Дзержинського райвідділу міліції Харкова 15 серпня порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.115 Кримінального кодексу (умисне вбивство).

17 серпня в гумовому човні на Печенізькому водосховищі (село Старий Салтів, Вовчанський р-ну) були знайдені мобільний телефон і ключі зниклого журналіста.

Климентьєв займався журналістськими розслідуваннями, пов’язаними з розкриттям фактів корупції.

Генеральна прокуратура заявляла про проведення правоохоронними органами 50 судово-медичних експертиз у справі про зникнення головного редактора харківської газети «Новый стиль» Василя Климентьєва.

До речі, раніше міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявляв, що міліція допитала понад 10 тисяч людей у справі вибухів в Макіївці.