Міліція спростувала інформаію про знищення бази даних Маріупольського виборчкому

10 Жовтня 2015, 17:55

Міліція здійснила перевірку за зверненням голови Маріупольської міської виборчої комісії щодо знищення електронної бази даних і не підтвердила цю інформацію. Про це повідомила прес-служба МВС.

Правоохоронці встановили, що у паперовому вигляді вся документація, яка передбачена законом та необхідна для роботи районних виборчих комісій, в наявності.

"Згідно нормативних документів, які регулюють діяльність територіальних та районних виборчих комісій, не передбачено збереження інформації в електронному вигляді на будь-яких носіях. Електронні файли, про які йшлося у заяві голови Маріупольської міської виборчої комісії Дьоміної О.І., створені членами комісії самовільно з метою полегшення роботи зі списками кандидатів", – йдеться в повідомленні.

Відтак, за інформацією МВС, відсутність вказаних файлів не перешкоджає роботі районних територіальних комісій та не впливає на виборчий процес в цілому.

Голови районних виборчих комісій Маріуполя підтвердили міліції наявність всіх необхідних для їх діяльності документів на місцях та вказали, що жодного порушення їх діяльності немає.

"За результатами перевірки даної інформації ознак адміністративного чи кримінального правопорушення не встановлено", – підсумували в МВС.

Нагадаємо, у Маріуполі голова Маріупольської виборчої комісії заявила про навмисне знищення електронної бази даних виборчкому.