Міліція скаржиться, що головний ударівець Броварів ігнорує повістки та чинить злісну непокору

Акценти
5 Червня 2013, 17:28

"Згідно з рішенням суду громадянина (Сімутіна – ред) доставили до слідчого примусово, оскільки він неодноразово ігнорував повістки", – сказав речник обласної міліції Микола Жукович.

Він вказав, правоохоронці кілька разів намагалися вручити Сімутін повістку для дачі свідчень у зв'язку з бійкою в броварському парку "Перемога" 25 травня.

"Свідок щоразу ухилявся від отримання повістки, тому слідчий звернувся до суду, надавши документи, які це підтверджують. Суд виніс рішення про примусову доставку на допит", – уточнив речник обласної міліції.

Жукович також зазначив, що коли правоохоронці прийшли до Сімутін вже з рішенням суду, той "почав чинити опір, і міліція змушена була одягти на нього наручники".

Після допиту ударівця відпустили.

 Однак "за фактом злісної непокори працівникам міліції правоохоронці збирають відповідні адміністративні матеріали", які будуть передані до суду.

Згідно з повідомленням МВС, вчинення даного правопорушення тягне за собою накладення штрафу від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістнадцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахування двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Як повідомлялося, раніше депутат від УДАРу Павло Різаненко повідомив, що голову  Броварської міської організації УДАР Роман Сімутін затримано

«Зі слів Романа Сімутіна, міліція шукає підстави для його відводу, як захисника по цій справі, яка дедалі більше набуває політичного забарвлення. Його хочуть перекваліфікувати у категорію свідка подій, щоб відсторонити від справи, далі – у підозрюваного, щоб взагалі навішати на нього хуліганські дії», – повідомив Різаненко, наголосивши, що «суддя незаконно ухвалив постанову про примусовий привід Романа Сімутіна, оскільки жодних викликів до слідчого він не отримував».

25  травня в  парку "Перемога" в Броварах виник конфлікт під час акці протесту щодо встановлення паркану  навколо незаконної забудови підприємством, яке належить особистому масажисту Миколи Азарова Сергію Федоренку. За свідченнями ударівці, в парку з'явилися "особи характерної зовнішності" в спортивних костюмах, що почали бійку, окрім того на очах у міліції побили журналіста.

У МВС натомість заявили, що їх співробітник постраждав під час затримання активістів у Броварах.

У провадженні слідчого відділення Броварського міськвідділу міліції перебуває кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, які відбувалися 25 травня у парку «Перемога», що в місті Бровари, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.296 ККУ (хуліганство). 

90