Міліція розпочала кримінальні провадження проти “штурмовиків” Маркова

23 Жовтня 2013, 10:22

Правоохоронці зазначили, що досудове розслідування здійснюється за п'ятьма статтями Кримінального кодексу України: 293 «групове порушення громадського порядку»; 296 ч. 3 «хуліганство»; 341 «захоплення державних або громадських будівель чи споруд»; 342 «опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу»; 345 ч. 2 «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу».

У МВС додали, що до Приморського РВ ОМУ ГУМВС доставили 4 правопорушника.

Крім того, у прес-службі наголосили, що після подій під облуправлінням міліції по допомогу звернулися шість працівників міліції та одна цивільна особа, які отримали тілесні ушкодження.

"Представники ЗМІ із заявами щодо отримання ними травм до органів внутрішніх справ не звертались", – наголосили у МВС області.

Як повідомлялось, 22 жовтня колишнього народного депутата Ігоря Маркова затримали під час допиту в головному управлінні МВС у Одеській області.

Прихильники екс-нардепа прорвалися у внутрішній двір будівлі і намагались перешкодити правоохоронцям вивезти політика: міліціонери вже вивели Маркова в наручниках і посадили в машину, але проїхати їй не дав натовп. Не допомогли навіть співробітники "Беркута". Врешті-решт лідера "Родіни" повернули в будівлю УВС.

За інформацією місцевих ЗМІ, вночі міліція Маркова вивезли до Києва.

У МВС запевняють, що Марков сам винний у затримані, оскільки неодноразово не з'являвся на виклики слідчого щодо двох кримінальних справ. Крім того, у МВС наголосили, що прихильники екс-депутата, які намагалися прорватися до будівлі обласної міліції, обтяжили його становище.

Також повідомлялося, що під час зіткнень з міліцією постраждав журналіст телекомпанії АТВ.