Міліція розпочала 20 кримінальних впроваджень за фактом сутички під час громадської ради КМДА

Акценти
31 Січня 2013, 17:03

Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

«Відкрито кримінальні провадження одразу за кількома статтями кримінального кодексу України: стаття 125 «Умисне нанесення легких тілесних ушкоджень», стаття 194 «Умисне знищення або пошкодження майна», стаття 296 «Хуліганство», стаття 259 «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності» та стаття 344 «Втручання в діяльність державного діяча», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 29 січня в будівлі Головпоштамту на Хрещатику відбулися установчі збори Громадської ради при КМДА, на яких були обрані голова, секретар і 40 членів Ради. У зборах взяли участь 442 делегата. При цьому близько 200 з них, представляючи провладно налаштовані громадські організації, змогли об'єднатися і забезпечити обрання керівництва ради.

Це викликало обурення представників опозиційних організацій на чолі з представниками ВО "Свобода", в результаті чого виникла бійка. Пізніше в будівлю прибули представники "Беркута".

При цьому в міліцію надійшло повідомлення про замінування приміщення, в якому проводилися збори. Ця інформація потім не підтвердилася.

Ініціативна група з проведення громадської ради при КМДА заявляла, що має намір звертатися до Віктора Януковича і Володимира Рибака з проханням зняти депутатську недоторканність з народних депутатів, які вчора ініціювали бійку під час засідання громадської ради в будівлі Головпоштамту у Києві.

Позначки:
90