Міліція продовжить розслідування “справи Мазурка”

Акценти
15 Листопада 2012, 17:48

"Ми не завершимо слідства і не будемо поспішати приймати рішення до того часу, поки не відповімо собі на всі питання", – сказав він.

За його словами, необхідно встановити, чи були у Мазурка спільники, хто допомагав йому ховатися, чим він займався протягом останніх кількох років, де він взяв зброю.

"Ми поетапно відпрацьовуємо його на причетність до інших злочинів, де він перебував весь цей час, чи були у нього спільники – ця робота ще довго буде проводитися", – Фариннік.

"Поспішати нам нікуди, тому що ще є дуже багато злочинів, які не розкриті, вчинені способом, схожим на той, яким було скоєно вбивство в "Каравані", – підкреслив він.

Представник МВС також повідомив, що в середу міліція дала дозвіл дружині Мазурка на поховання тіла.

Він запевнив, що слідство жодним чином не буде "вішати" на цю людину раніше нерозкриті злочини.

"Ніяких спеціальних підходів до того, щоб списати нерозкриті злочини на ту людину, якої вже немає в живих, не буде", – наголосив Фариннік.

За його словами, у родичів Мазурка є можливість найняти адвокатів і захищати його в суді.

"Те, що він скоїв злочин в "Каравані", вважаємо, доведеним на сьогодні, але після того, як ми проведемо всю роботу, будемо говорити про це більш категорично. В цьому випадку вироку не буде, але все одно є можливість і бажання родичів сказати, що це не він, і цей факт нас зобов'язує проводити розслідування таким чином, ніби це жива людина", – пояснив представник МВС.

Нагадаємо, 7 листопада МВС заявило, що у Києві було знайдено тіло чоловіка, схожого на Ярослава Мазурка, підозрюваного у вбивстві охоронців у торговому центрі «Караван».

За попередніми висновками міліція назвала причиною смерті самогубство.

90