Міліція посилено патрулювала Київ через загрозу теракту?

20 Червня 2011, 07:32

Офіційно правоохоронці говорили, що додатково півтисячі співробітників вивели на роботу через безліч заходів в столиці (наприклад, з'їзд комуністів, олімпійський день на Майдані), а не для «протоколу» повідомили, що шукали терористів.

«У нас є інформація від нашого керівництва, що якийсь ненормальний погрожував у вихідні влаштувати вибух в метро. Тепер чергуємо тут, дивимося, хто і що підозріле несе, так би мовити, вичленяємо з натовпу. У старшого навіть є фоторобот того, хто погрожував, але нам його не роздали», – сказав один з правоохоронців, який просив його не називати.

У складі підрозділів, які чергували на станціях метро були помічені співробітники внутрішніх військ і Центрального апарату МВС. Більше того, сам Хрещатик і його околиці цього разу патрулювали майори і підполковники, що говорить про те, що причини для занепокоєння за порядок у київської міліції були, інакше б таких чинів не відправляли у вихідний день на чергування.

За інформацією видання, джерело у правоохоронних органах розповіло про причини такого скупчення правоохоронців у столиці.

«Увесь сир-бор почався після того, як до київських міліціонерів звернувся священик. Він повідомив, що до нього на сповідь прийшла людина, яка і розповіла, що планує теракт. За описом батюшки складений фоторобот і міліція намагається встановити особу «терориста», – сказав співрозмовник.

Втім, офіційно начальник МВС у Києві Олексій Крикун не підтвердив цю інформацію: «Їх (сигналів – ред.), слава Богу, немає, і сподіваюся, що не буде».

Але в МВС також уточнили, що дійсно введений посилений режим несення служби, і глава відомства дав команду патрулювати вулиці і працівникам центрального апарату. Посилене патрулювання обіцяють і сьогодні.

Водночас правоохоронці, які чергували на станції метро «Дніпро», говорять, що про загрозу теракту не чули.

«Ось, бачите, фоторобот. Ось його і шукаємо, ця людина в розшуку, тому і багато міліції», – повідомив старший підрозділу.

Фоторобот людини, яку шукали на вихідних у метро. 

Нагадаємо, з 17 червня київських правоохоронців переведено на посилений варіант несення служби через проведення протягом двох днів у столиці громадських і політичних заходів.

Позначки: