Міліція порушила справу за фактом побиття ведучої Першого національного

17 Травня 2012, 10:17

17 травня о 00:45 Розінська звернулася в райвідділ із заявою, що 16 травня близько 21:20 у парадному будинку, де вона проживає, її побили двоє невідомих.

За словами журналістки, близько 21:15, коли вона заходила в під'їзд, слідом за нею зайшли двоє чоловіків спортивної статури 30-35 років.Розінська розповіла, коли вона обернулася, щоб подивитися, хто за нею йде, її вдарили в голову.Журналістка почала кричати, що однак не зупинило нападників.

На шум вийшли дві жінки, сусідки Розінської, які надали їй першу допомогу, викликали лікарів і співробітників міліції.

Правоохоронці зазначають, що потерпілу було госпіталізовано в Київську міську лікарню №17 із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, раною лівої брови й забитим місцем нирок.

Справу порушено згідно з ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство).Ведеться слідство.

Раніше, за інформацією ЗМІ, Розінська заявляла, що 2 травня в Києві її намагалися затримати співробітники Державної автомобільної інспекції, погрожуючи пістолетами.

У свою чергу міліція повідомила, що журналістка зупинилася в місці, де зупинку було заборонено, нецензурно лаялася й ображала інспекторів ДАІ.

Нагадаємо, нещодавно на 75-му році життя раптово помер колишній голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко.