Міліція порушила справу щодо спалаху холери у Маріуполі

9 Червня 2011, 17:21

Справа порушена за статтею 325 Кримінального кодексу України «Порушення правил боротьби з епідеміями». Стаття передбачає покарання у вигляді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів прибутків громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням свободи на строк до трьох років.

У повідомленні нагадують, що у кінці травня в міліцію Маріуполя з міської санітарно-епідеміологічної служби поступили повідомлення про захворювання холерою декількох городян. За цими фактами була проведена перевірка.

«Попередньо встановлено, що на території Маріуполя особами, в обов'язки яких входить виконання правил і норм, встановлених з метою попередження епідемічних та інших інфекційних захворювань, були порушені санітарні правила щодо попередження вказаних захворювань. В результаті в місті зареєстровані випадки захворювання холерою, що відноситься до групи гострих кишкових інфекцій», – говориться в повідомленні прес-служби маріупольської міліції.

Як відомо, 9 червня підтверджено 16 випадків захворювання холерою. 15 чоловік перебувають у інфекційному відділенні міської лікарні № 4 міста Маріуполя і 1 людина у інфекційному відділенні Волновахської ЦРЛ.

Фахівцями міської і районною СЕС проводиться комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів.

Позначки: