Міліція попереджає, що може розігнати мітинг опозиції під ЦВК

5 Листопада 2012, 10:51

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, з колонок постійно транслюється повідомлення: «Шановні громадяни! За рішенням Київського окружного адміністративного суду, проведення вашого мирного зібрання в цьому місці і в цей час обмежене шляхом заборони. Це судове рішення підлягає негайному виконанню. Просимо вас дотримуватися законодавства, добровільно виконати рішення суду і розійтися, проявити розсудливість і повагу до закону. Попереджаємо, що у разі невиконання судового рішення міліція буде змушена застосувати заходи впливу, передбачені законом та спеціальні засоби. Особи, які чинитимуть опір законним вимогам співробітників міліції, будуть затримані і притягнуті до відповідальності».

Наразі мітинг опозиції почався. Зараз зі сцени виступає Олег Тягнибок, на попередження міліції ніхто не звертає уваги. Водночас з обох боків від акції і у дворі Центрвиборчкому збільшилася кількість співробітників «Беркута» – їх зараз кілька сотень.

Прес-служба головного управління МВС України в Києві також звертається до громадян з проханням виконувати рішення суду, що обмежила проведення масових заходів у центрі міста, в тому числі і на площі Лесі Українки, де наразі почався мітинг прихильників опозиції на знак протесту проти фальсифікації результатів парламентських виборів в Україні.

98