Міліція пояснила, що розігнала Майдан через новорічну ялинку

3 Грудня 2010, 10:35

У міліції відзначають, що комунальні служби, демонтуючи наметове містечко виконували рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, а правоохоронці при цьому забезпечували громадський порядок (відповідно до Законів України «Про виконавче провадження» та «Про міліцію»).


Під час знесення наметового містечка на Майдані несли службу близько 250 працівників Головного управління МВС України в м. Києві та військовослужбовців внутрішніх військ МВС України.


Порушень громадського порядку не допущено, відзначають в МВС. Виконавчі дії, які розпочали о 5:00, були завершені о 5:45. При цьому працівники міліції зараз проводять документування щодо пошкодження покриття на Майдані Незалежності.


Вилучене на місці акції майно та тимчасові споруди кількох громадських організацій доставлене на майданчик складування та зберігання безхазяйного майна комунального підприємства «Київблагоустрій».


Демонтували наметове містечко співробітники відділу Державної виконавчої служби Шевченківського районного управління юстиції та представники Головного управління контролю за благоустроєм столиці (КМДА).


Сьогодні ж, 3 грудня, на Майдані Незалежності в Києві почали монтувати каркас для новорічної ялинки, передає ІМК.


Раніше у Головному управлінні культури КМДА повідомили, що програма святкування Нового року в Києві значно відрізнятиметься від попередніх.